Squadra Sua: O humoru / Cvičenci za čárou

út |  8. 9. | 19.00 | MOZARTEUM | VSTUPNÉ 200 / 150 Kč

!Pozor!
Avizované představení Absolutely je z organizačně – technických důvodů nahrazeno klauniádou Cvičenci za čárou! Představení je vhodné i pro rodiny s dětmi!

Klauniáda – fyzické divadlo | Dny evropského dědictví

Měli přijet v březnu a nyní se jich dočkáme v září jako předvoje Dnů evropského dědictví. Squadra Sua vám prozradí vše, co jste chtěli vědět o humoru a báli jste se zeptat. Neprošvihněte to! 

Dvojpředstavení divadelní skupiny Squadra Sua, jež má domovskou scénu v pražském prostoru Jatka 78. Pojednání O humoru je plné praktických i neřešitelných situací a sporných návodů. Za obratnými floskulemi se skrývají problematické vztahy i kruté fauly. 

Místo avizovaného Absolutely, pak z organizačně-technických důvodů nabídne klauniádu Cvičenci za čárou, kde se pod heslem „ve zdravém těle zdravý duch“ snaží dva klauni-cvičenci prostě uspět. Touha zacvičit dokonalou sestavu je však příliš velká. Vlastní urputnost se pro ně stává největší překážkou a grandiózní fiasko se blíží ke svému finále! Nebo ne?

Nabízíme dvojpředstavení mířící nejen na dospělé diváky, ale i na rodiny s dětmi. Proto neváhejte přijít klidně i se svými potomky. 


Dnešní otevírací doba

Arcidiecézní muzeum Olomouc zavřeno
Muzeum moderního umění 10.00-18.00
Arcidiecézní muzeum Kroměříž zavřeno

Středa | 1. 2. 2023

Dnes je otevřeno


Pokladna otevřená út–ne 10-18 hodin, Rezervace na pokladna@muo.cz
telefon: 585 514 241

8 Otevřených výstav

Přihlásit se k odběru novinek

 
© MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC 2022 Nastavení Cookies