MUO online: Prázdninový deník

S prázdninami odstartuje nový online cyklus našeho edukačního oddělení, které tentokrát ke spolupráci přizvalo edukátorky a edukátory z partnerských institucí. Během celého léta se tak můžete těšit na cestovatelské příspěvky plné neobyčejných tvůrčích nápadů. Novou inspiraci najdou zájemci každé prázdninové pondělí ve 14 hodin na webových stránkách a Facebooku Muzea umění Olomouc. Více ZDE.

 • Těžko tomu uvěřit, ale naše výtvarné výlety online světem se (stejně jako léto) blíží ke konci. V Prázdninovém deníku obracíme na poslední stránku, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s kolegy z Alšovy jihočeské galerie v Hluboké nad Vltavou.
  Přejeme všem dětem zábavné tvoření a radostný start do nového školního roku!
 • Na cestách s Prázdninovým deníkem jsme nemohli minout naše hlavní město – stověžatou Prahu. Do svého edukačního ateliéru nás totiž v dnešní inspiraci pozvaly lektorky z Galerie hlavního města Prahy a připravily pro všechny jedince s kreativní duší výtvarnou lekci plnou pestrých barev. 
 • Máme tu pondělí a to samozřejmě znamená novou inspiraci z Prázdninového deníku. Dnešní výlet za uměním nás zavede do Oblastní galerie Liberec. A o tom, že si můžete vytvořit vlastní domácí galerii třeba na gauči, vás přesvědčí lektorky zdejšího edukačního oddělení.

 • Do Prázdninového deníku si dnes lepíme pohlednici s pozdravem z Hradce Králové a nedočkavě listujeme ve Výtvarném nápadníku, který nám poslaly lektorky ze zdejší Galerie moderního umění. Jste také zvědaví, jaký výtvarný experiment na vás v pracovním listu čeká?
 • Prázdniny se přehouply do druhé poloviny a naše série cestovatelských příspěvků plná neobyčejných výtvarných nápadů směle pokračuje dál. Na další stránce Prázdninového deníku nás čeká návštěva Východočeské galerie v Pardubicích. 
 • S Prázdninovým deníkem se dnes vypravíme na malý online výlet do Kutné Hory. Z Galerie Středočeského kraje nám mává lektorka Karin, která se svým týmem připravila tvůrčí aktivity pro celou rodinu. Pojďte si je vyzkoušet i vy!
 • A máme tu další pohlednici s tvořivým úkolem do Prázdninového deníku. Tentokrát pozdrav posílá lektorka Pavlína z Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě. A k pozdravu přidává výtvarnou inspiraci, která k nám z Jihlavy pluje na palubách červených lodí Jana Zrzavého.

 • S dnešní inspirací z Prázdninového deníku zavítáme na skok do Krajské galerie výtvarného umění ve Zlíně. Radost budou mít především děti od 2 do 5 let, protože nám své brány otevírá Galeřiště. Co to? To už se dozvíte v pracovním listu.
 • Letní výlet za výtvarnou inspirací začíná! První zastávkou našeho Prázdninového deníku je Galerie výtvarného umění v Ostravě. Pojďte se podívat, co si pro vás lektorky zdejšího edukačního oddělení připravily.

Ke stažení

Dnešní otevírací doba

Arcidiecézní muzeum Olomouc 10.00-18.00
Muzeum moderního umění 10.00-18.00
Arcidiecézní muzeum Kroměříž 8.30-18.00

Středa | 6. 12. 2023

Dnes je otevřeno


Pokladna otevřená út–ne 10-18 hodin, Rezervace na pokladna@muo.cz
telefon: 585 514 241

9 Otevřených výstav

Přihlásit se k odběru novinek

 
© MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC 2022 Nastavení Cookies