MUO online: Prázdninový deník

S prázdninami odstartuje nový online cyklus našeho edukačního oddělení, které tentokrát ke spolupráci přizvalo edukátorky a edukátory z partnerských institucí. Během celého léta se tak můžete těšit na cestovatelské příspěvky plné neobyčejných tvůrčích nápadů. Novou inspiraci najdou zájemci každé prázdninové pondělí ve 14 hodin na webových stránkách a Facebooku Muzea umění Olomouc. Více ZDE.

  • A máme tu další pohlednici s tvořivým úkolem do Prázdninového deníku. Tentokrát pozdrav posílá lektorka Pavlína z Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě. A k pozdravu přidává výtvarnou inspiraci, která k nám z Jihlavy pluje na palubách červených lodí Jana Zrzavého.

  • S dnešní inspirací z Prázdninového deníku zavítáme na skok do Krajské galerie výtvarného umění ve Zlíně. Radost budou mít především děti od 2 do 5 let, protože nám své brány otevírá Galeřiště. Co to? To už se dozvíte v pracovním listu.
  • Letní výlet za výtvarnou inspirací začíná! První zastávkou našeho Prázdninového deníku je Galerie výtvarného umění v Ostravě. Pojďte se podívat, co si pro vás lektorky zdejšího edukačního oddělení připravily.

Ke stažení

Dnešní otevírací doba

Arcidiecézní muzeum Olomouc zavřeno
Muzeum moderního umění otevřeno
Arcidiecézní muzeum Kroměříž zavřeno

Sobota | 24. 7. 2021

Dnes je otevřeno


Pokladna otevřená út–ne 10-18 hodin, Rezervace na pokladna@olmuart.cz
telefon: 585 514 241

16 Otevřených výstav

Přihlásit se k odběru novinek

 
© MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC 2016