Následujte nás


Přihlásit se k odběru novinek

 

Muzeum umění má svůj stánek na veletrhu REGIONTOUR

AKTUALITA | 17. 1. 2019

Dnes začala na brněnském výstavišti největší národní prezentace cestovního ruchu v České republice – veletrhy GO a REGIONTOUR. Nechybí zde ani stánek Muzea umění Olomouc, kde až do neděle můžete získat veškeré informace o muzeu a jeho akcích. Najdete jej v pavilonu P.

Ministerstvo kultury na platformě REGIONTOUR reprezentuje kromě Muzea umění dalších devatenáct vybraných příspěvkových organizací z celkového počtu 29. 

„ Na veletrhu mohou návštěvníci vidět výběr toho nejatraktivnějšího, co máme v nabídce našich příspěvkových organizací. Účast na REGIONTOUR vnímáme jako důležitou z hlediska prezentace naší činnosti; to znamená představení především našeho kulturního dědictví, způsobu jeho uchovávání a předávání dalším generacím. Chceme co největšímu počtu návštěvníků ukázat, co všechno z tohoto dědictví mohou vidět, které hrady, zámky či galerie navštívit, a všechny tyto informace jim podat v ucelené podobě,“ řekl ministr kultury Antonín Staněk, který dnes veletrh slavnostně zahájil. 

„Naši účast na veletrhu vnímáme také jako možnost ukázat lidem, o co všechno se ministerstvo kultury prostřednictvím svých příspěvkových organizací stará a kolik zajímavých akcí pro ně v průběhu celého roku připravujeme. Zároveň chceme také trochu inspirovat profesionály a nabídnout jim zajímavé tipy, na které se v jejich činnosti a nabídce mohou zaměřit,“ doplnil ministr kultury Staněk. 

Veletrh REGIONTOUR je hlavní prezentační platformou potenciálu cestovního ruchu v regionech České republiky. Je nosným projektem na podporu incomingu a domácího cestovního ruchu. 

Fotogalerie
REGIONTOUR 2019
REGIONTOUR 2019
REGIONTOUR 2019
REGIONTOUR 2019
REGIONTOUR 2019
REGIONTOUR 2019

Dnešní otevírací doba

Arcidiecézní muzeum Olomouc zavřeno
Muzeum moderního umění otevřeno
Arcidiecézní muzeum Kroměříž zavřeno

Úterý | 30. 11. 2021

Dnes je otevřeno


Pokladna otevřená út–ne 10-18 hodin, Rezervace na pokladna@olmuart.cz
telefon: 585 514 241

14 Otevřených výstav

Přihlásit se k odběru novinek

 
© MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC 2016