Následujte nás


Přihlásit se k odběru novinek

 

Muzeum umění má svůj stánek na veletrhu REGIONTOUR

AKTUALITA | 17. 1. 2019

Dnes začala na brněnském výstavišti největší národní prezentace cestovního ruchu v České republice – veletrhy GO a REGIONTOUR. Nechybí zde ani stánek Muzea umění Olomouc, kde až do neděle můžete získat veškeré informace o muzeu a jeho akcích. Najdete jej v pavilonu P.

Ministerstvo kultury na platformě REGIONTOUR reprezentuje kromě Muzea umění dalších devatenáct vybraných příspěvkových organizací z celkového počtu 29. 

„ Na veletrhu mohou návštěvníci vidět výběr toho nejatraktivnějšího, co máme v nabídce našich příspěvkových organizací. Účast na REGIONTOUR vnímáme jako důležitou z hlediska prezentace naší činnosti; to znamená představení především našeho kulturního dědictví, způsobu jeho uchovávání a předávání dalším generacím. Chceme co největšímu počtu návštěvníků ukázat, co všechno z tohoto dědictví mohou vidět, které hrady, zámky či galerie navštívit, a všechny tyto informace jim podat v ucelené podobě,“ řekl ministr kultury Antonín Staněk, který dnes veletrh slavnostně zahájil. 

„Naši účast na veletrhu vnímáme také jako možnost ukázat lidem, o co všechno se ministerstvo kultury prostřednictvím svých příspěvkových organizací stará a kolik zajímavých akcí pro ně v průběhu celého roku připravujeme. Zároveň chceme také trochu inspirovat profesionály a nabídnout jim zajímavé tipy, na které se v jejich činnosti a nabídce mohou zaměřit,“ doplnil ministr kultury Staněk. 

Veletrh REGIONTOUR je hlavní prezentační platformou potenciálu cestovního ruchu v regionech České republiky. Je nosným projektem na podporu incomingu a domácího cestovního ruchu. 

Fotogalerie
REGIONTOUR 2019
REGIONTOUR 2019
REGIONTOUR 2019
REGIONTOUR 2019
REGIONTOUR 2019
REGIONTOUR 2019

Dnešní otevírací doba

Arcidiecézní muzeum Olomouc 10.00-18.00
Muzeum moderního umění 10.00-18.00
Arcidiecézní muzeum Kroměříž 8.30-18.00

Čtvrtek | 28. 9. 2023

Dnes je otevřeno


Pokladna otevřená út–ne 10-18 hodin, Rezervace na pokladna@muo.cz
telefon: 585 514 241

8 Otevřených výstav

Přihlásit se k odběru novinek

 
© MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC 2022 Nastavení Cookies