Následujte nás


Přihlásit se k odběru novinek

 

Do Muzea umění můžete i po prázdninách bezpečně a bez obav

AKTUALITA | 31. 8. 2020

Od 10. září platí povinnost nosit roušky zakrývající ústa a nos ve všech veřejných budovách v České republice, tedy i v Muzeu umění!

 

Bez obav mohou lidé navštívit Muzeum umění, které pokračuje v maximálních hygienických opatřeních na ochranu svých návštěvníků.

„Veřejné prostory samozřejmě pravidelně uklízíme a dezinfikujeme. U pokladen, ve vstupech do expozic či ateliérů jsou umístěny nádoby s dezinfekcí a podle aktuálního vývoje další ochranné pomůcky,“ říká tiskový mluvčí muzea Tomáš Kasal.

Obsluhující personál také dbá na respektování aktuálních hygienických požadavků a případné novinky návštěvníkům sdělí. „Máme také prosbu směrem k našim návštěvníkům. Pokud se necítíte zdrávi, nenavštěvujte veřejné prostory a programy muzea a neohrožujte další lidi,“ dodává Kasal.

Informace pro účastníky edukačních a doprovodných programů

Pro všechny:

  • S ohledem na prostorové možnosti edukačních studií jsme o několik míst snížili kapacitu workshopů.
  • Na příchod lektorky/lektora čekají účastnící programu v prostoru pokladny, kde jim organizátor případně sdělí další podmínky průběhu programu.
  • Před zahájením samotného programu provedou všichni účastníci důkladnou desinfekci rukou. Pokud to bude nutné, absolvují program s rouškou či respirátorem apod.
  • Programu se nesmí zúčastnit nikdo s příznaky infekce dýchacích cest. Organizátor si vyhrazuje právo nevpustit návštěvníka do prostor, kde probíhá program, pokud se důvodně domnívá, že je nemocný.
  • Účastníci programu respektují další hygienické požadavky organizátora, který reaguje na aktuální vývoj situace v zemi. 

Navíc pro školní skupiny:

  • Pro zajištění hygienicky nezávadných prostor je nutné, aby byla přihláška na edukační program učiněna minimálně tři týdny před jeho uskutečněním.

Dnešní otevírací doba

Arcidiecézní muzeum Olomouc 10.00-18.00
Muzeum moderního umění 10.00-18.00
Arcidiecézní muzeum Kroměříž 8.30 - 17.00

Sobota | 10. 6. 2023

Dnes je otevřeno


Pokladna otevřená út–ne 10-18 hodin, Rezervace na pokladna@muo.cz
telefon: 585 514 241

8 Otevřených výstav

Přihlásit se k odběru novinek

 
© MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC 2022 Nastavení Cookies