Následujte nás


Přihlásit se k odběru novinek

 

Na akce v MUO jen s potvrzením o očkování či prodělání Covidu - 19

AKTUALITA | 21. 11. 2021

Od pondělí 22. listopadu platí nová nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR v boji s nemocí Covid – 19. Ta se dotknou také návštěvníků programů Muzea umění Olomouc. Nově se totiž musejí prokázat buď potvrzením o ukončení očkování (od jeho ukončení musí uplynout nejméně 14 dní) či laboratorním potvrzením o prodělání nemoci, to však nesmí být starší 180 dní. Pro individuální návštěvníky výstav se zatím nic nemění, stále však platí, že po celou dobu návštěvy muzea musejí mít zakrytá ústa a nos respirátorem nebo obdobným prostředkem (bez výdechového ventilu) splňujícím filtrační účinnost alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2, KN 95). Nařízení se nevztahuje na děti, které dosud nezahájily povinnou školní docházku.

Školní skupiny pak musí splnit následující: přihláška na edukační program musí být učiněna minimálně tři týdny před jeho uskutečněním, nesmí se zúčastnit nikdo s příznaky infekce dýchacích cest. Účastníci skupinových prohlídek do 20 lidí v rámci vzdělávání, kterých se účastní výhradně žáci nebo studenti jedné školy nebo je dozorující osoby nemusejí prokazovat bezinfekčnost. Více ZDE.

Divadelní Flora

Nová mimořádná opatření se samozřejmě týkají i programů Divadelní Flory konaných v Arcidiecézním muzeu. Pokud již máte zakoupené vstupenky a z důvodu nesplnění podmínek se nebudete moci představení zúčastnit, tak je můžete vrátit na místě v den konání akce vždy půl hodiny před začátkem. Dále můžete vstupenky vracet na pokladně Moravského divadla, kam vás odkážeme také v případě, že máte zájem vrátit více vstupenek najednou. V Moravském divadle lze vstupenky vracet nejpozději 24 hodin před začátkem představení.

Olivy

Podobně mohou postupovat i diváci pátečního představení improvizační skupiny Olivy. Pokud již máte zakoupené vstupenky a z důvodu nesplnění podmínek se nebudete moci představení zúčastnit, tak je můžete vrátit na místě v den konání akce půl hodiny před začátkem či se obrátit na adresu ludvova@muo.cz

Ke stažení

Dnešní otevírací doba

Arcidiecézní muzeum Olomouc 10.00-18.00
Muzeum moderního umění 10.00-18.00
Arcidiecézní muzeum Kroměříž 8.30-18.00

Čtvrtek | 30. 11. 2023

Dnes je otevřeno


Pokladna otevřená út–ne 10-18 hodin, Rezervace na pokladna@muo.cz
telefon: 585 514 241

8 Otevřených výstav

Přihlásit se k odběru novinek

 
© MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC 2022 Nastavení Cookies