Kolb, Alois
Bücherei Dr. Eduard Wahl
Lange, Otto
Dornenkrönung (Korunování trním)
Tóth, Dezider / Monografista T.D
Názorná pomůcka, TAB. I
Veselý, Aleš
Otisk
Vico, Enea podle Giovanniho Battisty di Jacopo
Boj Lapithů s Kentaury
Meliš, Juraj
Maskovaná
Kassák, Lajos
MA
Pinczehelyi, Sándor
Sardi (1) – Srp (1)
Sýkora, Zdeněk
Černo-bílá struktura
Boudník, Vladimír
Stopy materiálu
Wolgemuth, Michael
Papež Pius II. (Aeneas Silvius Piccolomini) a římský císař Friedrich III.
Cvach, Miloš
Mědirytina č. 7
Chatrný, Dalibor
Bílé body I
Stüdemann, Günther
Seligkeiten (Blaženosti)
Jankovič, Jozef
Architektúry
Lacina, Bohdan
Ženy v rouškách 6.
Frank, Hans
Ex libris Erny Carmen
Váchal, Josef
Ex libris A. Macková
Héroux, Bruno
Ex-libris Dr. Georg Troje
Váchal, Josef
Z knih Máši Váchalové
Švabinský, Max
Z knih Elišky Vejrychovy
Preissig, Vojtěch
B (pro P. Bezruče)
Podhajská, Minka
Ex libris Quido Maria Vyskočil
Tichý, František
Svatební oznámení V. Vydry a Dany Medřické
Macková, Anna
Kohout 1915
Konůpek, Jan
Ex libris Jan Konůpek
Fleissig, Vítězslav
Ex libris JUDr. L. Hauf Brno
Kraupe-Świderska, Janina
Nebieski list (Nebeský dopis)
Pittermann-Longen, Emil Artur
Kolegiální život
Aldegrever, Heinrich
Mars
Bednářová, Eva
Starý zákon
Pfeffel, Johann Andreas podle Giuseppeho Galli Bibieny
Vydání Krista Pilátem
Bisschop de, Jan podle Bartholomea Breenbergha
Josef Egyptský prodávající obilí
Testa, Pietro
Triumf malířství na Parnasu
Kolbe, Guillaume podle Salomona Gessnera
Apollon a Dafné
Ertinger, Franz (Francois) podle Raymonda de Lafage
Bakchanálie
Ridinger, Johann Elias
Štvanice na jelena
Hogarth, William
Marriage à la Mode
Küssel, Melchior podle Johanna Wilhelma Baura
Vztyčování kříže
Nypoort van den, Justus
Ansichten des Kremsirer Ziergarten
Portrét biskupa Karla z Lichtensteinu-Castelkorna
Schinkel, Karl Friedrich
Sammlung Architektonischer Entwürfe von Schinkel
Hummel, Johann Erdmann
XXXIX Unrisse zu der Hölle des Dante nach Flaxman von Hummel
Teniers, David mladší
Theatrum Pictorium
Goltzius, Hedndrick
Každému co jeho jest
Daumier, Honoré
Piják
Cort, Cornelius podle Girolama Muziana
Kristovo zatčení
Kalvoda, Alois
U rybníka
Callot, Jacques
Slavnost v Imprunetě
Sadeler, Egidius podle Federica Barocciho
Snímání s kříže
Muller, Jan Hamerszoon podle Hendricka Goltzia
Duch Boží se vznáší nad vodami
Goltzius, Hendrik podle Pietera Coecka d´Alost
Poslední večeře
Sadeler, Egidius
Portrét olomouckého biskupa, kardinála Františka z Dietrichsteinu
Orlik, Emil
(Asijský slepec s dítětem)
Saendredam, Jan Pieterszoon podle Abrahama Bloemarta
Prorok Eliáš s vdovou ze Sarepty
Preissig, Vojtěch
Sedm havranů
Kupka, František
Čtyři příběhy bílé a černé
Ghisi, Giorgio, zv. Mantovano podle Raffaela Santiho a Lucy Penniho
Alegorie života (Sen Rafaelův)
Rosa, Salvator
Zachránění malého Oidipa
Piranesi, Giovanni Battista
L´arco gotico (Gotický oblouk)


Dnešní otevírací doba

Arcidiecézní muzeum Olomouc 10:00–18:00
Muzeum moderního umění 10:00–18:00
Arcidiecézní muzeum Kroměříž 9:00 - 17:30

Sobota | 19. 8. 2017

Dnes je otevřeno


Pokladna otevřená út–ne 10-18 hodin, Rezervace na pokladna@olmuart.cz
telefon: 585 514 241

9 Otevřených výstav

Přihlásit se k odběru novinek

© MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC 2016