Lektoři MUO radí s aktivitami na doma!

Mimořádná situace, kterou právě prožívá celá Česká republika a která uzavřela školy, podnítila edukátory Muzea umění ve spolupráci s Pedagogickou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci k přípravě a zveřejnění tvůrčích aktivit pro rodiče a děti v domácím prostředí. Nechte se také inspirovat a zpříjemněte si těžké dny tvořívou chvílí.

Stránka bude pravidelně aktualizována o nové aktivity!

  • Z našeho archívu nabízíme pro inspiraci k vaší domácí tvorbě s dětmi ke stažení první pracovní listy, které Muzeum umění vydalo již v roce 2000. Jejich autorem je edukátor David Hrbek. Dozvíte se v nich, co je to froasáž, dekoláž, alchymáž, či performance. A samozřejmě obdržíte návod, jak si jmenované výtvarné postupy vyzkoušet. Hodně zdaru při činnosti!
  • Lektoři MUO se zapojili do projektu Pedagogické fakulty Palackého univerzity v Olomouci Bez názvu. Nedatováno., který má už i své webové stránky. Na nich je možno zhlédnout několik edukačních klipů využívajících pro edukaci některé díla Muzea umění Olomouc a na jejichž scénářích naši edukátoři spolupracovali či je kompletně vytvořili. Postupně by měla být zveřejněna ještě další vzdělávací videa. Kromě klipů stojí za zmínku i položka Tvoříme doma. Zde najdou zájemci kreativní zadání pro výtvarnou činnost, kterou zvládnou klidně u pracovního stolu v pokojíku.

Ke stažení

Dnešní otevírací doba

Arcidiecézní muzeum Olomouc 10:00–18:00
Muzeum moderního umění 10:00–18:00
Arcidiecézní muzeum Kroměříž zavřeno

Neděle | 29. 3. 2020

Dnes je otevřeno ZDARMA


Pokladna otevřená út–ne 10-18 hodin, Rezervace na pokladna@olmuart.cz
telefon: 585 514 241

4 Otevřených výstav

Přihlásit se k odběru novinek

 
© MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC 2016