Využití tabletů v muzejní edukaci

PO | 23. 9. | 10.00 | Arcidiecézní muzeum Kroměříž | VSTUP VOLNÝ
Workshop

Plánujete v budoucnu vyzkoušet interpretaci expozic či výstav pomocí tabletů, ale nevíte, jak na to? Nenechejte si ujít náš zářijový workshop, který vám nastíní zkušenosti edukátoru Muzea umění s tablety a speciálními aplikacemi.

„Zářijový workshop je určen pro edukátory, muzejníky, památkáře, pedagogy a všechny, kteří by chtěli v budoucnosti vyzkoušet intepretaci expozic či výstav pomocí tabletů,“ vysvětluje lektorka edukačního oddělení Muzea umění Hana Lamatová.

Workshop bude prezentovat výsledky různých vzdělávacích přístupů při práci s tablety uplatněných v edukační části projektu NAKI II s názvem Za chrám, město a vlast. Olomoucký biskup Karel z Lichtensteinu-Castelcorna. 

„Účastníkům bude představena kroměřížská verze aplikace Sen biskupa Karla, jež slouží jako samoobslužný průvodce pro rodiny s dětmi Arcidiecézním muzeu Kroměříž. Dále bude představena potencialita využití mobilních aplikací, které nebyly primárně určeny pro práci v muzejním či galerijním prostředí, ale přesto je možné je kreativním způsobem uplatnit v muzejní edukaci,“ dodává.


Přihlašovací formulář

 


Dnešní otevírací doba

Arcidiecézní muzeum Olomouc 10:00–18:00
Muzeum moderního umění 10 AM - 6 PM
Arcidiecézní muzeum Kroměříž zavřeno

Středa | 12. 8. 2020

Dnes je otevřeno


Pokladna otevřená út–ne 10-18 hodin, Rezervace na pokladna@olmuart.cz
telefon: 585 514 241

10 Otevřených výstav

Přihlásit se k odběru novinek

 
© MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC 2016